FENERLEAKS

Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır!

LÜTFİ ARIBOĞAN “CORNU’YA DAVA AÇACAĞIM” DEDİ Mİ?

leave a comment »

TFF Başkanvekili Lütfi Arıboğan 24 Ocak 2012 tarihinde Sports TV’ye bağlanarak Fenerbahçe’nin CAS’ta açtığı dava ile ilgili açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’nin avukatı Emin Özkurt’u yalancılıkla suçlayan Arıboğan’ın kendi yalanı ise program moderatörü tarafından görmezden gelindi.

Arıboğan şunları söyledi;

CORNU’YE NİYE DAVA AÇAYIM!
Lutfi Arıboğan, CAS’ın Cornu’un raporunun yerine iddianemeyi ve TFF Etik Kurulu raporunu koyduğunu belirterek, “CAS bizden iddianamenin yanı sıra ilk Etik Kurulu raporunu da talep etti. Bunları da bu dava dosyasına koydu. Bu konuda da avukat arkadaşımız yine kamoyunu yalan beyanlarıyla yanlış bilgilendiriyor. Bunların belgeleri bizlerde de mevcutken, göz göre göre yalan beyanlara başvurmasına akıl erdiremiyorum” dedi. Arıboğan son olarak, “Özkurt benim Cornu’ye dava açacağımı ve neden hala açmadığımı söyleyip duruyor. Bir kere ben dava açacağım demedim. Kendisi çıkıp “O zaman Lutfi bey Cornu’ye dava açsın” demişti. Burada da yalan konuşuyor” yorumunu yaptı.

Oysa 4 Aralık 2011 tarihinde bağlandığı Telegol Programı’nda Serhat Ulueren’in   Cornu’yu kasdederek sorduğu “kendisine dava açmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna net bir şekilde “evet, düşünüyorum. Bir seri dava olacak önümüzdeki günlerde” yanıtını verdi. Programın ilgili bölümünü izlemek için tıklayınız.

TFF’nin UEFA ile ilgili ilişkilerinde anahtar konumdaki bir yöneticinin bu tavrı Fenerbahçe hakkında karar verecek olan kurum (TFF) hakkında ciddi endişe yaratıyor.

NOT: TV Programı linki ve çelişkili ifadeyi twitterda duyuran Esra Dulgar’a  ( @EsraDulgar ) teşekkürlerimizle.

Written by kesinofsayt

25 Ocak 2012 06:25

Fenerbahçe, Lütfi Arıboğan, TFF kategorisinde yayınlandı

Tagged with , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: