FENERLEAKS

Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır!

OLDU, BİTTİ, GEÇTİ, GİTTİ! BU MUDUR?

leave a comment »

Başkan Aziz Yıldırım ve İlhan Ekşioğlu’nun tahliyeleri ile sevinen Fenerbahçelilerde bir garip hal mevcut şu sıralarda. Herkes “daha bitmediğinin farkında olduğunu” söylese de durum pek öyle gözükmüyor. Sanki bir yılı aşkın süredir yaşananlar yaşanmamış ya da en azından geçip gitmiş gibi bir hava var birçok insanda. Elbette ki çok uzun süren bir direnişin fiziksel ve psikolojik yorgunluğunu, biraz nefeslenme ihtiyacını anlıyorum. Ancak 3 Temmuz Darbesi’nin planlayıcıları ve uygulayıcıları durmuyorlar. Bizlerin duraksadığı an yeni hamlelerle başladıklarını bitirmeye çalışacaklar. Bu çok net, zira şimdiye kadar kaybetmediler ve bunun ilk mağlubiyetleri olmasının kendi sonlarının başlangıcı olacağını biliyorlar.

Zaman kaybetme ve dinlenme lüksümüz yok…

Sadece 3 Temmuz Darbesi’nin planlayan ve uygulayanların değil, “Kıbrıs’a Kacacaktı”, “Şikeyi İtiraf Edip Etkin Pişmanlık İstediler”, “Emenike’nin Para Sayarken Görüntüleri Var” gibi manşetleri atanların, başkanın kişilik haklarını her karesinde ayaklar altına alan fotoğrafları çarşaf çarşaf basanların,  TV ekranlarında her söyledikleri yalan çıkmasına rağmen hala yalan haberler uçuranların, TFF’de görevliyken, yani Türk Futbolu ve takımlarının menfaatlerini korumakla mükellefken Fenerbahçe’nin yıkılması için Avrupa’da lobi yapan, yalanlar söyleyen yöneticilerin, ilk gün “susma kararı aldığını” açıklamasına rağmen hemen ertesi günden itibaren ortalığı yangın yerine çevirmekten kaçınmayan “sözde” ebedi dostların, bir şampiyonluk kaybettiler diye halkı isyana teşvik etmeye yeltenenlerin, kadın – çocuk demeden insanları gaza boğan, hatta “mermi kullanma” emri verenlerin tümü hakettiklerini almadıkça Fenerbahçeli’nin dinlenme lüksü olamaz.

3 Temmuz Darbesi sürecinin özeti Aziz Yıldırım’ın Silivri’de söylediklerinde yatıyor: “Ne şikesi kardeşim, memleket elden gidiyor!”

Bu olay bu kadar basit ve nettir…

Fenerbahçelinin mücadelesi sevdasını aklamanın yanı sıra, hatta ötesinde ülkesine, değerlerine sahip çıkma mücadelesidir.

Evet, tüm yöneticilerimiz şu anda dışarıdalar ve bundan mutluyuz. Ama unutmayın;

  • PFDK ve Tahkim Kurulu iki yöneticimizin alnına leke çalmaktan kaçınmadı,
  • Mahkeme kesin hüküm olmasa da yöneticilerimiz ve başkanımız hakkında cezai hüküm verdi

Yani sevdamız hala kuşatma altında.

Bu mücadele daha yıllarca sürecek. Kimse kısa sürede bir zafer beklemesin. Üstelik sadece aklanmak yetmez, yetmemeli… Bu işi kurgulayan, içinde yer alan, SENİ hedef alan herkes yaptığının cezasını adalet önünde vermedikçe Fenerbahçeli’ye rahat uyku haram.

OLMADI, BİTMEDİ, GEÇMEDİ, GİTMEDİ!

#dahayenibasliyor

Reklamlar

Written by kesinofsayt

18 Temmuz 2012 08:35

Fenerbahçe kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: